Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i badania

...
19.01.2024

W czwartek, 25 stycznia, o godz. 10.00 zapraszamy mieszkańców do Centrum Powiatowego ISKRA przy Kilińskiego 14 w Pile na spotkanie w ramach Wielkopolskiego Klubu Pacjenta w Pile.

Będzie to doskonała okazja, aby zadbać o swoje zdrowie i sprawdzić jego ogólna kondycję. Wstęp jest wolny. Podczas spotkania odbędą się prelekcje cenionych ekspertów z dziedziny medycyny i zdrowego stylu życia.

Będzie można także skorzystać z różnorodnych badań, takich jak: EKG personalne, pomiar poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia oraz dotlenienia organizmu.
Dodatkowo odbędą się warsztaty slow joggingu, nauka pierwszej pomocy przy zawale. Obecne będą stoiska NFZ ds. profilaktyki, Fundacja OmeaLife. Będzie nauka samobadania piersi, strefa samobadania.