Ponad 6 tysięcy złotych na leczenie Filipa. Zapraszamy po odbiór nagród

10.02.2020

Wielkie Granie dla Filipa! Enea Basket Piła - Biofarm Poznań - Razem dla Filipa Kaźmierczaka okazało się wielkim sukcesem. Na konto Filipa uzbieraliśmy dokładnie 6 214,12 zł, a nasz zespół przypomnijmy pokonał gości 80:68!

Pieniądze 27 stycznia zostały przekazane dla Komitetu Społecznego NAUCZYCIELE SP 11 w Pile , który prowadzi publiczną zbiórkę pieniędzy dla Filipa Kaźmierczaka, ucznia szkoły.
Licytacje nagród prowadził Dominik Strzelec, ulubieniec publiczności znany z licznych programów telewizyjnych oraz Przemysław Pochylski, członek Zarządu Powiatu w Pile.  Na meczu obecny był również tata Filipa, który dziękował publiczności za tak liczne przybycie na mecz i chęć wsparcia leczenia jego syna. Wyznał również, że chłopiec już 19 lutego w Niemczech przejdzie ponowną operację guza mózgu, a potem zostanie poddany terapii protonowej.

Pieniądze były zbierane również do puszek, a część nagród losowana wśród biletów wejściowych na mecz.
- Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie i szczodre serca. Wszystkie pieniądze zostały przekazane na leczenie Filipa, część nagród, które przekazali nam darczyńcy, będzie jeszcze licytowana – powiedział Przemysław Pochylski.

Oto wyniki licytacji:
- za 1000 zł wylicytowano złote rękawice z podpisami fantastycznych polskich bokserów w tym Krzysztofa Diablo Włodarczyka, które na licytację przeznaczył Eligiusz Komarowski, starosta pilski. Rodzinie, która tak dzielnie licytowała i wpłaciła dla Filipa 900 zł starosta podarował jeszcze rękawice Mariusza Wacha.
- pióro Starosty Pilskiego osiągnęło cenę 350 zł,
- przejażdżka lamborghini  - 400 zł,
- Skoda Kodiaq Style z pełnym bakiem na weekend - 300 zł,
- piłka z podpisem Marcina Gortata - 350 zł,
- lot helikopterem - 400 zł.
- grafika z podpisem Dominika Strzelca, upamiętniająca to wydarzenie – 100 zł, wylicytował ją KS Basket Piła
- książka Dominika Strzelca – 200 zł
- piłka z podpisami zawodników Lecha Poznań - 250 zł
- rękawice  Marcina Wójcika – 200 zł
- ciężarówka KM IMPORT – 200 zł
- kubek z pięknym wizerunkiem Piły ufundowany przez Roberta Judyckiego – 100 zł
- dodatkowo z Bistro Klinika u Królika z Piły do puszki wpłynęło 650 zł.

Podczas losowania nagród spośród numerowanych biletów wstępu, część zostało odebranych, część jest do odbioru.

Zapraszamy po nagrody z biletem, do 29 stycznia do Biura Starosty, pok. 114, do godz. 15.30. (Starostwo  Powiatowe w Pile, aleja Niepodległości 33/35)
- kubek z wizerunkiem Piły – nr biletu 437
- kubek z wizerunkiem Piły – nr biletu 436
- użyczenie naładowanego (napęd elektryczny) samochodu Skoda Citigo Style – nr biletu 85
- zestaw soków i produktów regionalnych - nr biletu 200
- kolacja dla 2 osób w Kabuki Sushi Bar w Pile – nr biletu 260
- voucher na organizację urodzin dla dziecka w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w  Pile – nr biletu 359
- zestaw upominków radio  ESKA – nr biletu 165

Na dalszą licytację on-line trafią:
- paczka z materiałami promocyjnymi Szkoły Policji w Pile
- koszulka siatkarki Martyny Grajber
- kubek z wizerunkiem Piły
Możecie je niebawem śledzić na FB.