18 POWIATOWA KONFERENCJA PROMOCJI ZDROWIA

02.03.2021

Starosta Pilski Eligiusz Komarowski wraz z Dyrektorem Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu prof. dr hab. Julianem Malickim, zapraszają na XVIII Powiatową Konferencję Promocji Zdrowia pt.  „Zdrowa kobieta, zdrowy mężczyzna, zdrowa rodzina”. Konferencja odbędzie się  9 marca 2021 (wtorek), godz.11.00. Z uwagi na pandemię, pierwszy raz online.
Transmisja wydarzenia będzie dostępna na oficjalnej stronie www.powiat.pila.pl
Celem spotkania jest popularyzacja wiedzy i zwiększenie świadomości zdrowotnej na temat chorób nowotworowych. Podczas konferencji zostaną przestawione istotne zagadnienia dotyczące zdrowia, a przede wszystkim profilaktyki i diagnostyki chorób nowotworowych.