DARMOWA REHABILITACJA PO UDARZE MÓZGU

30.10.2020

Przypominamy, że Szpital Powiatowy w Wyrzysku cały czas prowadzi nabór na bezpłatne turnusy rehabilitacyjne dla osób po udarze mózgu. Odbywają się one w bezpiecznych warunkach, a wszystkim osobom przyjmowanym na rehabilitację wykonywane są testy na obecność SARS-COV-2. Podobnie zabezpieczony jest personel.

Propozycja skierowana jest do mieszkańców całej Północej Wielkopolski.
Rehabilitacja trwa trzy tygodnie na dobrze wyposażonym Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej wyrzyskiego szpitala.
Uczestnicy mają zapewnioną kompleksową opiekę rehabilitacyjno-terapeutyczną (w tym specjalistyczne zabiegi), konsultacje lekarskie, fizjoterapeuty, stałą opiekę medyczną i pielęgniarską oraz wyżywienie.

Świadczenia realizowane są od poniedziałku do soboty, a pobyt na turnusie jest bezpłatny. Turnusy obejmują również fachową pomoc dla osób opiekującymi się chorymi na co dzień.

Warto skorzystać: tel. kontaktowy: 67 286 26 22.
Szczegóły na stronie szpitala TUTAJ
A także na naszej stronie TUTAJ