Laureaci Olimpiady o HIV/AIDS nagrodzeni przez Starostę

14.12.2017
Laureaci Powiatowej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem: „ AIDS - wczoraj, dziś, jutro” 11 grudnia br. w Starostwie Powiatowym w Pile, odebrali nagrody i wyróżnienia. W olimpiadzie uczestniczyło łącznie 31 uczniów z 11 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu pilskiego.

- Wasz udział w tej olimpiadzie świadczy o tym, że jesteście chętni, by poszerzać swoją wiedzę i macie większą świadomość w tym zakresie niż wasi rówieśnicy. Jako Powiat Pilski podejmujemy różne inicjatywy prozdrowotne, jednak działania edukacyjne i profilaktyczne są tymi najważniejszymi. Gratuluję Wam wiedzy i świadomości tego jak dbać o zdrowie  – powiedział na spotkaniu z młodzieżą starosta Eligiusz Komarowski.

W finale Powiatowej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS I miejsce zajęła Marta Wajer z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Pile, II miejsce – Agata Jagiełka z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, a III Michalina Zgaińska również z Zespołu Szkół im. S. Staszica w Pile.
 
WYNIKI etapu powiatowego Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem: ,,AIDS – wczoraj, dziś, jutro”, Piła 2017 r.
 
 
Lp. Nazwa szkoły Imię i nazwisko uczestnika Liczba zdobytych punktów
/maksymalna liczba
 63 pkt./
 
Zajęte
miejsce
 
1.
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile,
al. Powstańców Wlkp. 18, 64 – 920 Piła
Michalina Zgaińska
 
54 III miejsce
Weronika Ciesielska
 
52,5 -
Marta Wajer
 
57,5 I miejsce
 
2.
Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego             im. św. Jana Bosko w Pile
ul. Dembowskiego 4
64 – 920 Piła
 
Zuzanna Adamek
 
51,5 -
Karolina Gembiak
 
46 -
Konrad Kliber 45 -
 
3.
Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile, ul. Sikorskiego 18A, 64-920 Piła Sandra Matyka
 
45,5 -
Daria Kosińska
 
47 -
Małgorzata Michalak
 
44,5 -
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starej Łubiance
ul. Kościuszkowców 2A
64-932 Stara Łubianka
 
 
Magdalena Bątor
 
37 -
 
Mateusz Czech
24,5 -
                                              
Adrianna Czerwinka
31,5 -
5. Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej
w Pile ul. Teatralna 1
64 - 920 Piła
 
Oliwia Świstek
 
40 -
Klaudia Jaworska
 
32,5 -
Norbert Madaj 44,5 -
 6. Centrum Kształcenia ,,Nauka” w Pile, ul. Warsztatowa 6, 64 – 920 Piła Natalia Rogacka
 
40 -
 
Paweł Jończyk
 
42 -
Klaudia Przemorska 27 -
7. Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 1  im. Hipolita Cegielskiego w Pile
ul. Ceglana 4, 64-920 Piła
 
Julia Bilicka
 
36 -
 
Wiktoria Rerek
34 -
 
Remigiusz Heimann
 
 
30,5 -
8. I Liceum Ogólnokształcące                                im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pile, ul. W. Pola 11, 64 - 920 Piła
 
Daria Baczkowska
 
53 -
Weronika Jarczak
 
48 -
 
Marek Giers
53 -
9. Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych Nr 3
w Pile ul. Kilińskiego 16, 64 - 920 Piła
 
Katarzyna Odroń
 
44 -
Patryk Piesiński
 
53 -
Agnieszka Burzyńska
 
37,5 -
10. Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile, ul. Sikorskiego 73, 64 – 920 Piła Kinga Ciszewska 52,5 -
Agata Jagiełka
 
54,5 II miejsce
Kinga Trzaskalska        
 
47,5 -
11. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Michała Drzymały w Brzostowie, 89 – 350 Miasteczko Krajeńskie  
 



Martyna Zelmanowska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
37
-
Liczba uczestników  
 
Etap powiatowy  -  31 osób