MOŻNA WESPRZEĆ PILSKI SZPITAL W WALCE Z KORONAWIRUSEM

01.04.2020

W ramach działań mających zabezpieczyć mieszkańców powiatu pilskiego przed skutkami epidemii koronawirusa organizujemy kolejną pomoc dla Szpitala Specjalistycznego w Pile. 23 marca BR. radni Rady Powiatu w Pile na nadzwyczajnej sesji jednogłośnie zdecydowali o przekazaniu 150 tys. zł na zakup respiratora dla pilskiego szpitala, wcześniej ponad 326 tys. zł Powiat Pilski przekazał na zakup środków ochrony indywidulanej i do dezynfekcji dla szpitali w Pile i Wyrzysku oraz ponad 90 tys. zł od Wojewody Wielkopolskiego z przeznaczeniem dla Szpitala w Pilel. Ale potrzeby są nadal duże. Dlatego w Szpitalu Specjalistycznym uruchomiono SUBKONTO COVID – 19, na które można wpłacać pieniądze: PKO BP nr 61 1020 4027 0000 1402 1600 9568 z dopiskiem COVID-19. - Oczywiście to tylko prośba, apel by wesprzeć działalność służb medycznych w naszym szpitalu. Wierzę jednak, że Państwo dla naszego wspólnego dobra takiej pomocy udzielicie. Każda wpłata będzie mile widziana, nawet ta najbardziej symboliczna - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski. Każdy z darczyńców otrzyma publiczne podziękowanie (chyba, że zażyczy sobie anonimowości) Opublikujemy również szczegółowe dane i rozliczenie otrzymanych kwot.