Udana zbiórka na budowę hospicjum w Pile

08.11.2018

Niezwyle udane były kwesty na Cmentarzu Komunalnym w Pile podczas Wszystkich Świętych, zarówno na wyposażenie i dokończenie budowy Hospicjum Stacjonarnego w Pile.

Podczas kilkudniowej zbiórki na Cmentarzu Komunalnym w Pile (wolontariusze kwestowali kilka dni) na wyposażenie i dokończenie budowy hospicjum udało się zebrać dokładnie 43107, 54 złotych o czym z radością poinformował Paweł Wiszniewski, prezes Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile, które zorganizowało zbiórkę.
Cieszymy się, że jako Starostwo Powiatowe w Pile też mamy w tym swój udział, bo wielu pracowników Starostwa również 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych, kwestowało na cmentarzu, wśród nich był m.in. Przemysław Pochylski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.
Świetnie spisali się również uczniowie pilskich szkół, w zbiórce uczestniczyło ich aż 86! Co nas szczególnie cieszy, do akcji włączyli się liczne także uczniowie szkół średnich, prowadzonych przez Powiat Pilski.
A jakby ktoś jeszcze chciał dołożyć swoją cegiełkę do tej ważnej i potrzebnej inwestycji to przypominamy, że cały czas prowadzona jest zbiórka na stronie pomagam.pl.