Już w najbliższą sobotę, 4 marca 2017r. w Galerii VIVo odbędzie się koncert Ani Wyszkoni, który będzie zwieńczeniem kampanii prozdrowotnej Powiatu Pilskiego „Rakowi mówimy NIE. Profilaktyka=Zdrowie”.

Koncert Ani Wyszkoni rozpocznie się ok. 17.00 choć już od 14.00 będzie się wiele działo. Na specjalnie ustawionej scenie, lekarz i dietetyk będą udzielać porad na temat zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania. Ponadto mistrz kuchni Zenon Hołubowski będzie przygotowywał dietetyczne potrawy, których uczestnicy spotkania będą mogli oczywiście spróbować. Dodatkowo trenerzy Calypso będą zachęcać publiczność do wspólnych ćwiczeń.

- Tym przedsięwzięciem chcemy podziękować mieszkańcom za udział w naszej kampanii prozdrowotnej. Tylko przez ostatni miesiąc, podczas ośmiu spotkań w pilskich galeriach handlowych, z bezpłatnych porad zdrowotnych, skorzystało ponad 1000 osób, i mam nadzieję, że będą one impulsem dla wielu z nich, do właściwego zadbania o własne zdrowie – mówi starosta pilski Eligiusz Komarowski. - Serdecznie zapraszam mieszkańców Piły i powiatu pilskiego w najbliższą sobotę do Galerii VIVO w Pile. Bądźmy tego dnia razem!

Kampania prozdrowotna Powiatu Pilskiego „Rakowi mówimy NIE. Profilaktyka=Zdrowie” realizowana jest w ramach programu poprawy zdrowia publicznego, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 i budżetu państwa.

PLAKAT NOWY MARZEC 2017